Záver sezóny na cestovných endurách v Snowparadise parku Veľkej Rači

 

 

Počet dní a dátum Typ a popis Cena  Prihlásiť

sobota,

12.10.2019

08:30 - 17:00

RM Academy Cestné Enduro ŠPECIÁL VEĽKÁ RAČA

 

 

Ukončite motocyklovú sezónu tak ako sa patrí na skutočného motorkára, v kruhu ďalších motocyklových nadšencov, v príjemnom rodinnom prostredí, obklopený krásou prírody a nekonečných zážitkov.

 

Počas dňa sa budeme zdokonalovať v jazde terénom na cvičisku, neskôr si pôjdeme prejazdiť krásy Snowparadise parku Veľkej Rači a pozrieme sa aj na Dedovku v sedle motocykla.

Hlavné dejisko bude na zjazdovke Marguška (dole na nástupe na lanovku), kde nám bude miestny kulinár pripravovať chutný tradičný guláš a iné :)

 

Ak máte strach z nedostatku skúseností v jazde terénom, tak sa báť nemusíte, o vaše pohodlie a zážitky sa postarajú 2 inštruktori. Dokonca nemusíte mať obuté off-road pneumatiky, postačia tie na ktorých jazdíte celú sezónu.

 

Táto akcia nie je iba pre tých čo sa budú voziť na motocykli. Pre ich drahé polovičky, rodinných príslušníkov alebo priateľov, sme si prichystali príjemné posedenie s občerstvením. Počas dňa sa môžu zabaviť na okolitých atrakciách, ísť na turistiku alebo vyskúšať si aké to je, len tak nič nerobiť, oddychovať a sledovať motocykle. 

cena pre jazdca: 199€

 

cena pre doprovod: 15€ na osobu (uviesť do poznámky)

Prihlásiť

 

Program

 

8:30     odjazd z MD-Bavaria Žilina
10:00  -   príjazd na Veľkú Raču
10:10 - 13:00 cvičisko na Marguške
13:00 - 14:00 obed
14:00 - 17:00 zážitkový výjazd po stredisku
17:00     koniec jazdenia, rozdanie certifikátov

 

V cene je zahrnuté

 

 
inštruktáž
teplý obed (guláš)
občerstvenie (ovocie, keksíky, nápoje teplé a studené)
darčeková táška
kávička priamo na zjazdovke
zázemie pri zjazdovke
certifikát po absolvovaní off-road kurzu 
 


Doplnkové služby

 

Služba Popis Cena
Chata Barbara

Chata Barbara sa nachádza v srdci lyžiarskeho strediska Veľká Rača – Oščadnica, v časti Dedovka, priamo na svahu, medzi dvomi zjazdovkami. Ponúka ubytovanie v siedmich apartmánoch o celkovej kapacite 34 lôžok.

priamo na zjazdovke v Dedovke

Chata Tadeáš Chata Tadeáš, tiež známa ako aj chata AVC, sa nachádza v malebnom prostredí Kysúc v obci Oščadnica v lyžiarskom stredisku Snowparadise Veľká Rača v časti Dedovka, neďaleko vrcholovej stanice sedačky. Situovaná je priamo na lyžiarskej zjazdovke. priamo v Dedovke hore na kopci
Hotel Marlene Hotel *** Marlene sa nachádza v malebnom prostredí Kysúc v obci Oščadnica. Je situovaný 1,5 km od slovenského top lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača. v Dedovke, 2 km od strediska

 

 

Partneri podujatia

 

   

 

 

 

Prihláška
Prihláste sa na akciu vyplnením a odoslaním nasledujúceho formulára. Na kontaktný email vám príde potvrdenie s údajmi na platbu.

Povinné údaje

Akcia: *
Počet dní: *
Priezvisko: *
Meno: *
Adresa: *
PSČ, Mesto: *
Štát: *
Dátum nar.: *
Telefón: *
Značka a typ motorky: *
Skupina: *

Doplnkové služby

Počet jazdcov v skupine:
Prenájom motocykla:
Fotky z akcie:
Videoanalýza:
Poznámka:
Overovací kód: *
Odosielam