Typy akcií

Typy akcií

Rozdelenie akcií Bike Promotion podľa typu

 

 

Zdokonaľovací tréning (voľné jazdy) - PF

Jedná sa o voľné tréningové jazdy rozdelené do skupín podľa výkonnosti jazdca. A – rýchly, B – stredne rýchly, C – stredne pomalý, D - začiatočník. Zúčastniť sa môžu začiatočníci, ktorý si chcú vyskúšať jazdu na okruhu, ako aj skúsený jazdci a pretekári s licenciou, alebo bez. Jedna jazda skupiny trvá spravidla 20 minút pokiaľ nie je v časovom pláne stanovené inak. Zmena skupiny počas dňa je možná v závislosti od dosiahnutých časov a bezpečnosti jazdcov na okruhu.

 

 

 

Medzinárodné majstrovstvá Bike Promotion - IBPM

IBPM bývajú spravidla trojdňové akcie určené jazdcom, ktorý si chcú vyskúšať atmosféru profesionálne organizovaných pretekov bez nutnosti licencie. Jazdí sa na skupiny, tak ako pri zdokonaľovacích tréningoch akurát naviac sú do časového harmonogramu dňa zahrnuté preteky. Pokiaľ si zakúpite toto 3 - dňové podujatie môžete využívať  všetky jazdy danej skupiny (A, B, C, D) + tréningy a preteky šprintu IBPM danej kubatúry podľa časového plánu.

 

 

 

Triedy IBPM

 

Supersport Open – SSPopen

 

 • do 500 ccm 2 takt                                       
 • do 750 ccm 4 takt     dvojvalec
 • do 675 ccm 4 takt     trojvalec
 • do 600 ccm 4 takt     štvorvalec

 

 

 

Superbike 750 – SBK750

 

 • do 750 ccm 4 takt     štvorvalec
 • do 950 ccm 4 takt     trojvalec
 • do 1000 ccm 4 takt   dvojvalec vodou chladený
 • do 1200 ccm 4 takt   dvojvalec vzduchom  chladený

 

 

 

Superbike Open - SBKopen

 

 • cez 750 ccm 4 takt     štvorvalec
 • cez 950 ccm 4 takt     trojvalec
 • cez 1000 ccm 4 takt   dvojvalec

 

 

 

 

German Endurance Cup - GEC

Bezlicenčný seriál vytrvalostných pretekov teamov, ktorý je vypísaný v 4 triedach. Dĺžka preteku je medzi 2,5 až 8 hodinami, alebo max. 500 km. Tým sa skladá z min. 2 max. 3 jazdcov.

 

Triedy GEC

Trieda 1 cez 950 ccm 4-T, cez 1000 ccm 2 a 3 válec (rôzne motocyklové triedy s max. 3 jazdcami)
Trieda 2 len v seriáli DLC (Trieda 2 neplatí pre GEC!) cez 600 ccm do 950 ccm 4-T/ 4 válec, cez 750 ccm do 1000 ccm 2 a 3 válec (rôzne motocyklové triedy s max. 3 jazdcami)
Trieda 3 cez 450 ccm do 600 ccm 4-T/ 4 válec, cez 450 ccm do 750 ccm 2 a 3 válec (rôzne motocyklové triedy s max. 3 jazdcami)
Trieda 4 1 motocykel s max. 3 jazdcami

 

V prípade 2 rozlišných obsahov motoriek sa prikláňa k motocyklu s najvyšším obsahom (napr: 1-krát 1000 ccm 4-T + 2-krát 600 ccm 4-T = Trieda 1)

 

Zľava 50% z ceny GEC závodu, čiže 75 € / 1.899 CZK platí iba v tedy, ak si zakúpite všetky dni akcie v priebehu GEC závodu.

 

 

 

BMW S 1000 RR Cup

Tento seriál pretekov typu Šprint sa jazdí na akciách IBPM. Jedná sa o cenovo výhodný balíček pre jazdcov, ktorý si chcú porovnať sily v pretekoch kde všetci majú rovnakú techniku, pneumatiky a o výsledku rozhoduje jazdecké umenie. Na koncoročnom vyhodnotení sa medzi  najrýchlejších jazdcov rozdelia ocenenia v hodnote 12.000 €. Máme 4 rôzne možnosti balíčku a ten najvýhodnejší zahrňuje okrem iného aj motocykel BMW S 1000 RR, kapotáž, polepy, prilbu, kombinézu na mieru, rukavice, olej a registračné štartovné.  

 

 

 

 

Závod just4fun

Krátky bezlicenčný šprint závod na cca 15 min, ktorý sa ide bez rozdielu kubatúr a iba ak je uvedený v časovom pláne. Potrebné uviesť v prihláške do poznámky! 

 

Hosťovské série

 

Preteky typu Sprint DRC – DMV (link: https://www.bike-promotion.com/Site/dmv-rundstrecken-championship-powered-by-pirelli.html) – nemecký seriál pretekov rôznych kategórií s licenciou a pravidlami DMSB.

 

 

Preteky typu Sprint SUZUKI GSX-R750 Challenge (link: http://www.wsb-sport.com/home/suzuki-gsx-r-challenge/) – nemecký seriál pretekov rôznych kategórií s licenciou a pravidlami DMSB.

 

 

Preteky typu Sprint SUZUKI Gladius Trophy (link: https://sk-sk.facebook.com/Suzuki-Gladius-Trophy-124869517848234/) – nemecký seriál pretekov rôznych kategórií s licenciou a pravidlami DMSB.

 

 

Preteky typu Sprint IG Königsklasse (link: http://www.igkoenigsklasse.de/) – nemecký seriál pretekov rôznych kategórií s licenciou a pravidlami DMSB.

 

 

Preteky typu Sprint CSBK - Classic Superbike (link: http://classicsuperbikes.de/) –  nemecký seriál pretekov rôznych kategórií s licenciou a pravidlami DMSB.

 

 

Preteky typu Sprint Triumph T-Cup, Triumph Challenge, Trofeo Italiano (link: http://www.triumph-cup.de/, http://www.trofeo-italiano.de/) –  nemecký seriál pretekov rôznych kategórií s licenciou a pravidlami DMSB.

 

Preteky typu HRCC (motocykle 15 a viac rokov staré) = 2x volný tréning, 1x warm up + 2x závody. Kategórie pre závod: 2-taktné a 4-taktné motocykle, motorky musia spĺňať technické podmienky prebierky (podrobnejšie_info).

          

Firemné akcie:

Akcia prispôsobená na mieru podľa požiadaviek danej firmy napr.:

 • Testovanie nových modelov BMW Motorrad Test – Camp Almeria Španielsko (akcia sa organizovala od 2011 do 2018)
 • organizovanie MDD pre občianske združenie Mikádo

 

Prihláška
Prihláste sa na akciu vyplnením a odoslaním nasledujúceho formulára. Na kontaktný email vám príde potvrdenie s údajmi na platbu.

Povinné údaje

Akcia: *
Počet dní: *
Priezvisko: *
Meno: *
Adresa: *
PSČ, Mesto: *
Štát: *
Dátum nar.: *
Telefón: *
Značka a typ motorky: *
Skupina: *

Doplnkové služby

Preferované štartovné č.:
Vlastný transpondér (č.):
Inštruktor:
Prenájom motocykla:
Časomiera:
Box:
Úrazové poistenie:
Poistenie v prípade storna :
Poznámka:
Overovací kód: *
Odosielam