Súkromný poldenný tréning

Súkromný poldenný tréning

Tréning určený pre športové terénne motocykle enduro a motokros pod dohľadom certifikovaného trenéra Radeka Matošku, ktorý začal jazdiť motokros už v roku 1985 a chvíľu nato aj súťažiť v endure. Počas svojej kariéry zaznamenal množstvo úspechov – zúčastnil sa 14-tich súťaží ISDE (majstrovstvá sveta enduro družstiev), pričom všetky úspešne dokončil. Stal sa niekoľkonásobným národným šampiónom nielen Slovenska, ale aj Českej republiky a Nemecka. Vrcholom jeho aktívnej kariéry bola úspešná účasť a dojazd do cieľa na najnáročnejšej rally sveta – na Rally Dakar.

 

 

Pre koho je tréning určený?

 

Poldenný tréning motokrosu alebo endura je určený pre tých, ktorí chcú skúsenosti a poznatky naberať individuálne a zároveň nemajú príliš veľa voľného času.

 

Výhodou je, že v tomto prípade sa vám tréner venuje s väčšou mierou individuality, počet účastníkov je stanovený na maximálne 6 jazdcov, naopak nevýhodou sa stáva kedy je na tréning menej času a nestihne sa toho až tak veľa ako pri celodennom tréningu.

 

Tréning trvá iba 3 hodiny,  počas 3 hodín sú samozrejme aj prestávky na občerstvenie, ktoré je zahrnuté v cene tréningu.

 

Po celý čas sa tréner individuálne venuje každému z jazdcov, upozorňuje ho na chyby.

 

 

 

 

Počas poldenného tréningu je k dispozícii zázemie – stan, stoly, stoličky, samozrejme občerstvenievoda, ovocie, tyčinky...

Pre prípad drobných opráv nechýba ani box s náradím.

Všetko toto je spolu s obedom zahrnuté v základnej cene kurzu.

 

 

Pokiaľ ste väčšia partia – klub, team a podobne, je možnosť individuálnej dohody podmienok, možnosť prispôsobenia času konania tréningu, jeho dĺžky, miesta konania a podobne.

 

Darčeková poukážka

 

 

Využite možnosť zakúpiť si u nás darčekový poukaz pre svojho najbližšieho, alebo pre človeka, ktorému chcete urobiť radosť a venovať mu tak napr. zážitok z jazdy.

 

Za túto formu darčeku zaplatíte čiastku podľa svojho uváženia a hodnotu si dotyčný môže uplatniť formou preukazu priamo na akcii, alebo mu venujete konkrétnu vec ako: celodenný individuálny tréning, prenájom motocykla, 3hod Open tréning,  ap. (všetky takéto možnosti poukážky je potrebné vopred objednať).

 

 

Darčekový poukaz si môžete objednať emailom (info.academy@rmoto.sk)

Poukážku vám zašleme e-mailom a vy si ju jednoducho vytlačíte.

 

 

Prihlášky na takéto tréningy nájdete v ponuke "Termíny", označené ako SÚKROMNÝ TERMÍN ENDURO/ CROSS TRÉNING​.

Prihláška
Prihláste sa na akciu vyplnením a odoslaním nasledujúceho formulára. Na kontaktný email vám príde potvrdenie s údajmi na platbu.

Povinné údaje

Akcia: *
Počet dní: *
Priezvisko: *
Meno: *
Adresa: *
PSČ, Mesto: *
Štát: *
Dátum nar.: *
Telefón: *
Značka a typ motorky: *
Skupina: *

Doplnkové služby

Preferované štartovné č.:
Vlastný transpondér (č.):
Inštruktor:
Prenájom motocykla:
Časomiera:
Box:
Úrazové poistenie:
Poistenie v prípade storna :
Poznámka:
Overovací kód: *
Odosielam