Súkromný celodenný tréning

Súkromný celodenný tréning

Tréning určený pre športové terénne motocykle enduro a motokros pod dohľadom certifikovaného trenéra Radeka Matošku, ktorý začal jazdiť motokros už v roku 1985 a chvíľu nato aj súťažiť v endure. Počas svojej kariéry zaznamenal množstvo úspechov – zúčastnil sa 14-tich súťaží ISDE (majstrovstvá sveta enduro družstiev), pričom všetky úspešne dokončil. Stal sa niekoľkonásobným národným šampiónom nielen Slovenska, ale aj Českej republiky a Nemecka. Vrcholom jeho aktívnej kariéry bola úspešná účasť a dojazd do cieľa na najnáročnejšej rally sveta – na Rally Dakar.

 

 

Pre koho je tréning určený?

 

Celodenný tréning motokrosu alebo endura je určený pre tých, ktorí chcú skúsenosti a poznatky naberať intenzívnejšieVýhodou je, že v tomto prípade sa vám trenér venuje s väčšou mierou individuality, počet účastníkov je stanovený na maximálne 6 jazdcov.

 

Jazdí sa spravidla 8 hodín, prvá časť kurzu začína o 8.00 a trvá do 12.00. Počas prestávky od 12.00 do 13.00 dostanete priamo v mieste konania chutný teplý obed, ktorý je zahrnutý v cene tréningu. S jazdením sa pokračuje od 13.00 do 17.00.

 

Po celý čas sa tréner individuálne venuje každému z jazdcov, upozorňuje ho na chybypomôckou je aj nahrávanie jazdy na video. Pri každej prestávke potom inštruktor názorne na videu ukazuje jazdcom v čom robili chyby, v čom sa zlepšili a kde majú rezervy.

 

 

 

 

Počas celodenného tréningu je k dispozícii zázemie – stan, stoly, stoličky, samozrejme občerstvenievoda, ovocie, tyčinky...

Pre prípad drobných opráv nechýba ani box s náradím.

 

Po absolvovaní takéhoto tréningu, každý z účastníkov dostane certifikát a ako spomienkový darček tričko RMoto Academy, prípadne dres, či rôzne motocyklové príslušenstvo.

 

Všetko toto je spolu s obedom zahrnuté v základnej cene tréningu.

 

 

Pokiaľ ste väčšia partia – klub, team a podobne, je možnosť individuálnej dohody podmienok, možnosť prispôsobenia času konania tréningu, jeho dĺžky, miesta konania a podobne.

 

Cenník súkromných kurzov (ceny sú uvedené za jazdca)  bez DPH  s DPH
1 jazdec na kurze  €  €
2 jazdci na kurze  €  €
3 jazdci na kurze  €  €
4 a viac jazdcov na kurze  €  €

 

Darčeková poukážka

 

 

Využite možnosť zakúpiť si u nás darčekový poukaz pre svojho najbližšieho, alebo pre človeka, ktorému chcete urobiť radosť a venovať mu tak napr. zážitok z jazdy.

 

Za túto formu darčeku zaplatíte čiastku podľa svojho uváženia a hodnotu si dotyčný môže uplatniť formou preukazu priamo na akcii, alebo mu venujete konkrétnu vec ako: celodenný individuálny tréning, prenájom motocykla, 3hod Open tréning,  ap. (všetky takéto možnosti poukážky je potrebné vopred objednať).

 

 

Darčekový poukaz si môžete objednať emailom (info.academy@rmoto.sk)

Poukážku vám zašleme e-mailom a vy si ju jednoducho vytlačíte.

 

 

Prihlášky na takéto tréningy nájdete v ponuke "Termíny", označené ako SÚKROMNÝ TERMÍN ENDURO/ CROSS TRÉNING​.

Prihláška
Prihláste sa na akciu vyplnením a odoslaním nasledujúceho formulára. Na kontaktný email vám príde potvrdenie s údajmi na platbu.

Povinné údaje

Akcia: *
Počet dní: *
Priezvisko: *
Meno: *
Adresa: *
PSČ, Mesto: *
Štát: *
Dátum nar.: *
Telefón: *
Značka a typ motorky: *
Skupina: *

Doplnkové služby

Preferované štartovné č.:
Vlastný transpondér (č.):
Inštruktor:
Prenájom motocykla:
Časomiera:
Box:
Úrazové poistenie:
Poistenie v prípade storna :
Poznámka:
Overovací kód: *
Odosielam