Súkromný celodenný Cesta kurz

Súkromný celodenný kurz

Školenýcertifikovaný inštruktor Radek Matoška má ovládanie motorky dokonale zvládnuté, viac ako 25 rokov aktívne jazdil v teréne – motokros a enduro, pričom vrcholom jeho kariéry bola účasť a úspešné dojazdenie na Dakare – najnáročnejšej rally na svete. V posledných rokoch aktívne spolupracuje s nemeckou agentúrou Bike Promotion a intenzívne sa venuje aj okruhovému jazdeniu. To všetko sú predpoklady na výborné zvládnutie motocykla pri jazde v teréne, ale aj na ceste. A tieto skúsenosti ponúka aj vám...

 

 

Pre koho je kurz určený?

 

Pri tomto kurze platí, že je určený absolútne pre každého, kto chce jazdiť na motorke a kto chce jazdiť lepšiebezpečnejšie.

 

Nezáleží na tom, či sedláte superšportový stroj, brázdite cesty na veľkom turistickom krížniku, pokojne sa prevážate krajinou na čopríku, alebo sa každodenne prepletáte ulicami mesta na skútri.

 

Všetko, čo má motor, dve kolesá a riadidlá sa ovláda približne rovnako, pre všetky tieto stroje platia rovnaké princípy a v tomto kurze ich pochopíte a naučíte sa používať v praxi – v bežnej premávke.

 

V prípade, že momentálne nemáte k dispozícii vlastný motocykel, RMoto Academy vám dokáže sprostredkovať zvýhodnený prenájom BMW Motorrad motocyklov

 

 

 

Čo vám kurz prinesie?

 

 

Predovšetkým vám prinesie bohaté skúsenostineoceniteľné rady certifikovaného inštruktora a dlhoročného aktívneho pretekára Radeka Matošku.

 

Naučí vás dokonalejšie zvládať motocykel, cítiť sa za riadidlami sebaistejšie a urobí vaše jazdenie nielen zábavnejším, ale predovšetkým bezpečnejším

 

 

Priebeh kurzu

 

 

Prvá časť kurzu začína o 9.00 a trvá približne hodinu až dve, počas tohto času sa na bezpečnej ploche uzavretého areálu zoznámite so základnými princípmi ovládania motocykla.

 

Následne vyrazíte na dlhší, približne 200 km „výlet“ – nebude to však žiadne bezcieľne „vozenie sa“. Skupinke piatich-šiestich jazdcov sa bude inštruktor intenzívne venovať. Počas početných krátkych prestávok bude jazdcov upozorňovať na chyby, ktoré robili.

 

Počas kurzu sa všetci jazdci vystriedajú v jazde priamo za inštruktorom tak, aby každý mohol priamo sledovať správny výber stopy, pohyby tela, prenášanie váhy a podobne.

 

Počas jazdenia je samozrejme aj jedna dlhšia prestávka na chutný obed, ktorý je zahrnutý v cene kurzu.

 

Samozrejmosťou je, že individuálne podľa konkrétneho jazdca a jeho schopností je prispôsobovaný aj výber trasy, jej celková dĺžka, či rýchlosť jazdy.

 

 

Počas celodenného kurzu je k dispozícii zázemie – stan, stoly, stoličky, samozrejme občerstvenievoda, ovocie, tyčinky...

 

Pre prípad drobných opráv nechýba ani box s náradím.

 

Po absolvovaní takéhoto kurzu každý z účastníkov dostane certifikát a ako spomienkový darček tričko RMoto Academy, prípadne dres, či rôzne motocyklové príslušenstvo.

 

Všetko toto je spolu s obedom zahrnuté v základnej cene kurzu.

 

 

Pokiaľ ste väčšia partia – klub, team a podobne, je možnosť individuálnej dohody podmienok, možnosť prispôsobenia času konania tréningu, jeho dĺžky, miesta konania a podobne.

 

Cenník súkromných kurzov (ceny sú uvedené za jazdca)  bez DPH  s DPH
1 jazdec na kurze  €  €
2 jazdci na kurze  €  €
3 jazdci na kurze  €  €
4 a viac jazdcov na kurze  €  €

 

Darčeková poukážka

 

 

Využite možnosť zakúpiť si u nás darčekový poukaz pre svojho najbližšieho, alebo pre človeka, ktorému chcete urobiť radosť a venovať mu tak napr. zážitok z jazdy.

 

Za túto formu darčeku zaplatíte čiastku podľa svojho uváženia a hodnotu si dotyčný môže uplatniť formou preukazu priamo na akcii, alebo mu venujete konkrétnu vec ako: celodenný individuálny tréning, prenájom motocykla, individuálny celodenný kurz, ap. (všetky takéto možnosti poukážky je potrebné vopred objednať).

 

 

Darčekový poukaz si môžete objednať emailom (info.academy@rmoto.sk)

Poukážku vám zašleme e-mailom a vy si ju jednoducho vytlačíte.

 

 

Prihlášky na takéto tréningy nájdete v ponuke "Termíny", označené ako Súkromný termín Cestný kurz.

Prihláška
Prihláste sa na akciu vyplnením a odoslaním nasledujúceho formulára. Na kontaktný email vám príde potvrdenie s údajmi na platbu.

Povinné údaje

Akcia: *
Počet dní: *
Priezvisko: *
Meno: *
Adresa: *
PSČ, Mesto: *
Štát: *
Dátum nar.: *
Telefón: *
Značka a typ motorky: *
Skupina: *

Doplnkové služby

Preferované štartovné č.:
Vlastný transpondér (č.):
Inštruktor:
Prenájom motocykla:
Časomiera:
Box:
Úrazové poistenie:
Poistenie v prípade storna :
Poznámka:
Overovací kód: *
Odosielam