SP Moto Dni 2023

SP Moto Dni 2023

Pozývame Vás na 1-ročník SP Moto Dni 2023, ktoré sa uskutočnia v spolupráci s predajcom SP Moto, v Prešove a jeho okolí.

Spoznajte svoje limity a naučte sa novým technikám ovládania vášho motocykla, či už na ceste v bežnej premávke alebo mimo asfaltiek v teréne, pod vedením niekoľko násobného majstra sveta v endure a úspešného finalistu Rallye Dakar, Radeka Matošku. 

 

V piatok 07.07.2023, si vyskúšate techniku a bezpečnosť jazdy v teréne. Počas dňa budete jazdiť v uzavretom off-road areáli, neďaleko Prešova.  Hlavným cieľom tohto kurzu je získanie správnych jazdeckých návykov a tým aj získanie väčšej istoty pri ovládaní častokrát veľkého a ťažkého stroja aj v náročnejších podmienkach.

Priebeh kurzu a výber trate je vždy prispôsobovaný nielen úrovni jazdcov, ale aj počasiu a nehrozí, že by ste sa trápili v nezjazdných úsekoch. Celý kurz je za každých podmienok teda možné absolvovať aj na pneumatikách s cestným dezénom, teda na takých, na akých jazdíte za bežných podmienok.

 

Bezpečnú techniku jazdy na pozemných komunikáciach, si budete môcť zdokonaliť na 2. deň, v sobotu 08.07.  Štartovať sa bude z Košíc, počas dňa na Vás čaká 200 - 250 km výjazd v bežnej premávke, kde jazdíte za inštruktorom, ktorý Vám ukazuje ideálnu stopu, bod brzdenia, náklony atď. Počas početných krátkych prestávok budete upozorňovaný na chyby, ktoré ste robili.

O vaše zážitky z dňa, sa postarajú inštruktori z RMoto Academy.


Prihláška

 

Počet dní a dátum Typ a popis Cena bez DPH/ s DPH Prihlásiť

07.07.2023 piatok

Prešov (predajňa SP Moto)

Off-road kurz

 

Kurzu začína o 10:00 a trvá približne do 15:00, počas tohto času sa na bezpečnej ploche uzavretého off-road areálu zoznámite so základnými princípmi ovládania motocykla.

 

Skupinke jazdcov sa bude inštruktor intenzívne venovať.

Počas početných krátkych prestávok bude jazdcov upozorňovať na chyby, ktoré robili.

139,00 € / 166,80 €

Prihlásiť

08.07.2023 sobota

Košice (predajňa K-moto)

Cestný kurz

 

Kurz prebieha formou 150 - 200 km „výletu“ – nebude to však žiadne bezcieľne „vozenie sa“. Skupinke jazdcov sa bude inštruktor intenzívne venovať. Počas početných krátkych prestávok bude jazdcov upozorňovať na chyby, ktoré robili počas jazdy. 

Počas kurzu sa všetci jazdci vystriedajú v jazde priamo za inštruktorom tak, aby každý mohol priamo sledovať správny výber stopy, pohyby tela, prenášanie váhy a podobne.  

Samozrejmosťou je, že individuálne podľa konkrétneho jazdca a jeho schopností je prispôsobovaný aj výber trasy, jej celková dĺžka, či rýchlosť jazdy.

139,00 € / 166,80 € Prihlásiť

 

Doplnkové služby

 

Služba Popis Cena
Občerstvenie Pre účastníkov kurzu máme k dispozícií nápoje, ovocie, keksíky počas celého trvania kurzu Zadarmo
Certifikát Po absolvovaní kurzu sú prichystané certifikáty o absolvovaní kurzu, pretože každý jeden jazdec dostane inštruktáž a metodické vedenie počas celého dňa od inštruktorov Zadarmo
Fotky

Počas mototuristiky budeme aj fotiť, čiže každý účastník bude mať spomienkové foto z akcie.

Zadarmo

 

Danú službu si môžete vybrať po zakliknutí "Prihlásiť" (ponuka vyššie).

 

 

Prihláška
Prihláste sa na akciu vyplnením a odoslaním nasledujúceho formulára. Na kontaktný email vám príde potvrdenie s údajmi na platbu.

Jazdec

Akcia: *
Počet dní: *
Priezvisko: *
Meno: *
Adresa: *
PSČ, Mesto: *
Štát: *
Dátum nar.: *
Telefón: *
Značka a typ motorky: *
Skupina: *

Spolujazdec/ 2. Jazdec

Priezvisko:
Meno:
Adresa:
PSČ, Mesto:
Štát:
Dátum nar.:
Telefón:
E-mail:
Značka a typ motorky:
Skupina:
Poznámka:
Overovací kód: *
Odosielam