OKRUH A ŠPORTOVÉ MOTOCYKLE

Meno Radek Matoška sa v minulosti spájalo predovšetkým s terénnym motocyklovým športom, Radek bol aktívny jazdec motokrosu a endura, niekoľkonásobný šampión Slovenska, Česka, Nemecka, štrnásťnásobný účastník šesťdňovej enduro súťaže ISDE a jazdec, ktorý na vrchole aktívnej kariéry úspešne dojazdil najnáročnejšiu rally na svete – legendárny Dakar. Dlhé roky sa však aktívne venuje aj cestným športovým motocyklom a okruhom, aktívne spolupracuje s agentúrou Bike Promotion a pôsobí na okruhoch po celej Európe.

 

Pre koho je kurz určený?

 

Kurz jazdy na okruhu je určený tým, ktorí vymenili, alebo chcú vymeniť klasické jazdenie v bežnej premávke za športovejšie, adrenalínovejšie, ale v neposlednom rade aj bezpečnejšie jazdenie na uzavretom okruhu. Nezáleží na úrovni vašich skúseností, na svoje si prídu úplni začiatočníci, ale aj skúsení jazdci, ktorých cieľom je zlepšovať svoje časy o každú sekundu. V prípade, že momentálne nemáte k dispozícii vlastný motocykel, R Moto Academy vám dokáže sprostredkovať zvýhodnený prenájom. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čo vám kurz prinesie?

 

Inštruktor vás upozorní na chyby a drobné nedostatky tak, aby bola vaša jazda menej namáhavá, plynulejšia a v konečnom dôsledku efektívnejšia a rýchlejšia. Samozrejme, veľký dôraz je kladený aj na bezpečnosť. Pády na okruhu zväčša nepredstavujú veľké riziko, pretože nehrozí stret s nečakanou prekážkou, no napriek tomu určite nie je nikto z jazdcov potešený, keď derie svoju kombinézu, či kapotáž stroja o asfalt. Tomu sa posnažíme predísť... Jazdiť budete priamo za inštruktorom, ktorý vás bude usmerňovať dohodnutými gestami. 

 

 

INDIVIDUÁLNY AJ SKUPINOVÝ TRÉNING

 

Výučba R MOTO ACADEMY sa uskutočňuje na vybraných podujatiach v rámci akcií agentúry Bike Promotion. Spravidla sa koná na okruhoch blízko Slovenska, teda na domácom Slovakia Ringu, prípadne v Brne, či v Moste v Čechách. V zimnom období je tu možnosť jazdenia v teple na juhu Európy, prevažujú okruhy v Španielsku.

 

SKUPINOVÁ INŠTRUKTÁŽ

  • v skupine sú maximálne 3 jazdci
  • jazdí sa päťkrát, každá jazda trvá 20 minút
  • jazda sa po skončení preberá s každým individuálne, pričom užitočnou pomôckou je aj videoanalýza, kde inštruktor na videu názorne ukazuje jazdcovi jeho chyby

 

OSOBNÁ INŠTRUKTÁŽ

  • inštruktor sa venuje výlučne jednému jazdcovi
  • jazdí sa päťkrát, každá jazda trvá 20 minút
  • jazda sa po skončení preberá aj za pomoci videoanalýzy, kde inštruktor na videu názorne ukazuje jazdcovi jeho chyby

 

Videoanalýzu z kurzu si môžete aj zakúpiť, prípadne je dispozícii aj fotoservis, ktorý vám zabezpečí fotografie z vašej výučby.

 

R MOTO ACADEMY ponúka možnosť vytvoriť DARČEKOVÚ POUKÁŽKU buď na konkrétny typ kurzu, prípadne v ľubovoľnej hodnote, pričom obdarovaný si následne sám vyberie želaný kurz, tréning, či iné služby. Poukážku vám zašleme e-mailom a vy si ju jednoducho vytlačíte.

 

NÁŠ TIP: Darujte túto poukážku spolu s originálnym tričkom R MOTO ACADEMY!

Prihláška
Prihláste sa na akciu vyplnením a odoslaním nasledujúceho formulára. Na kontaktný email vám príde potvrdenie s údajmi na platbu.

Povinné údaje

Akcia: *
Počet dní: *
Priezvisko: *
Meno: *
Adresa: *
PSČ, Mesto: *
Štát: *
Dátum nar.: *
Telefón: *
Značka a typ motorky: *
Skupina: *

Doplnkové služby

Preferované štartovné č.:
Vlastný transpondér (č.):
Inštruktor:
Prenájom motocykla:
Časomiera:
Box:
Úrazové poistenie:
Poistenie v prípade storna :
Poznámka:
Overovací kód: *
Odosielam