OFF-ROAD ENDURO A MOTOKROS

OFF-ROAD ENDURO A MOTOKROS

Tréning určený pre športové terénne motocykle enduro a motokros pod dohľadom certifikovaného inštruktora Radeka Matošku, ktorý začal jazdiť motokros už v roku 1985 a chvíľu nato aj súťažiť v endure. Počas svojej kariéry zaznamenal množstvo úspechov – zúčastnil sa 14-tich súťaží ISDE (medzinárodná súťaž enduro), pričom všetky úspešne dokončil. Stal sa niekoľkonásobným národným šampiónom nielen Slovenska, ale aj Českej republiky a Nemecka. Vrcholom jeho aktívnej kariéry bola úspešná účasť a dojazd do cieľa na najnáročnejšej rally sveta – na Dakare.

 

 

 

Pre koho je kurz určený?

 

Kurz pre enduro a motokros je určený širokému spektru jazdcov – od aktívnych pretekárov, až po hobby jazdcov a úplných začiatočníkov, ktorí sa s jazdením v teréne ešte len zoznamujú. Inštruktor ku každému pristupuje individuálne, presne podľa schopností a skúseností konkrétneho jazdca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čo vám kurz prinesie?

 

Nezáleží na tom, či chcete zrýchliť a ušetriť drahocenné sekundy na pretekoch a súťažiach, alebo sa chcete len zdokonaliť v jazde a užívať si terén s väčšou dávkou istoty. Radek Matoška vám pomôže motocykel zvládnuť s menšou dávkou námahy, jednoduchšie a v neposlednom rade bezpečnejšie.

 

 

KRÁTKY TRÉNING

Najjednoduchšou a najdostupnejšou formou získavania skúseností pod dohľadom odborného inštruktora sú krátke, trojhodinové tréningy v stanovených termínoch. Ide o skupinové akcie, na ktoré sa môže prihlásiť každý, počet jazdcov nie je limitovaný. Jazdí sa vo vopred stanovenom čase na vopred ohlásených tratiach v okolí Považskej Bystrice.

 

 

CELODENNÝ TRÉNING

Celodenný tréning motokrosu a endura je určený pre tých, ktorí chcú skúsenosti a poznatky naberať intenzívnejšie. Výhodou je, že v tomto prípade sa vám inštruktor venuje s väčšou mierou individuality, počet účastníkov je stanovený na maximálne 6 jazdcov. Jazdí sa spravidla 8 hodín, prvá časť kurzu začína o 8.00 a trvá do 12.00. Počas prestávky od 12.00 do 13.00 dostanete priamo v mieste konania chutný teplý obed, ktorý je zahrnutý v cene kurzu. S jazdením sa pokračuje od 13.00 do 17.00. Po celý čas sa inštruktor individuálne venuje každému z jazdcov, upozorňuje ho na chyby a pomôckou je aj nahrávanie jazdy na video. Pri každej prestávke potom inštruktor názorne na videu ukazuje jazdcom v čom robili chyby, v čom sa zlepšili a kde majú rezervy.

 

Počas celodenného kurzu je k dispozícii zázemie – stan, stoly, stoličky, samozrejme občerstvenie – voda, ovocie, tyčinky... Pre prípad drobných opráv nechýba ani box s náradím. Po absolvovaní takéhoto kurzu každý z účastníkov dostane certifikát a ako spomienkový darček tričko R MOTO ACADEMY, prípadne dres, či rôzne motocyklové príslušenstvo. Všetko toto je spolu s obedom zahrnuté v základnej cene kurzu.

 

 

Celodenné kurzy sa konajú v STANOVENÝCH OFICIÁLNYCH TERMÍNOCH, prípadne je možné dohodnúť INDIVIDUÁLNY – SÚKROMNÝ TERMÍN a v tomto prípade aj miesto konania. 

 

Pokiaľ ste väčšia partia – klub, firemný kolektív a podobne, je možnosť individuálnej dohody podmienok, možnosť prispôsobenia času konania kurzu, jeho dĺžky, miesta konania a podobne.

 

 

R MOTO ACADEMY ponúka možnosť vytvoriť DARČEKOVÚ POUKÁŽKU buď na konkrétny typ kurzu, prípadne v ľubovoľnej hodnote, pričom obdarovaný si následne sám vyberie želaný kurz, tréning, či iné služby. Poukážku vám zašleme e-mailom a vy si ju jednoducho vytlačíte.

 

NÁŠ TIP: Darujte túto poukážku spolu s originálnym tričkom R MOTO ACADEMY!

Prihláška
Prihláste sa na akciu vyplnením a odoslaním nasledujúceho formulára. Na kontaktný email vám príde potvrdenie s údajmi na platbu.

Povinné údaje

Akcia: *
Počet dní: *
Priezvisko: *
Meno: *
Adresa: *
PSČ, Mesto: *
Štát: *
Dátum nar.: *
Telefón: *
Značka a typ motorky: *
Skupina: *

Doplnkové služby

Preferované štartovné č.:
Vlastný transpondér (č.):
Inštruktor:
Prenájom motocykla:
Časomiera:
Box:
Úrazové poistenie:
Poistenie v prípade storna :
Poznámka:
Overovací kód: *
Odosielam