NA CESTÁCH V BEŽNEJ PREMÁVKE

NA CESTÁCH V BEŽNEJ PREMÁVKE

Školený a certifikovaný inštruktor Radek Matoška má ovládanie motorky dokonale zvládnuté, viac ako 25 rokov aktívne jazdil v teréne – motokros a enduro, pričom vrcholom jeho kariéry bola účasť a úspešné dojazdenie na Dakare – najnáročnejšej rally na svete. V posledných rokoch aktívne spolupracuje s nemeckou agentúrou Bike Promotion a intenzívne sa venuje aj okruhovému jazdeniu. To všetko sú predpoklady na výborné zvládnutie motocykla pri jazde v teréne, ale aj na ceste. A tieto skúsenosti ponúka aj vám...

 

 

Pre koho je kurz určený?

 

Pri tomto kurze platí, že je určený absolútne pre každého, kto chce jazdiť na motorke a kto chce jazdiť lepšie a bezpečnejšie. Nezáleží na tom, či sedláte superšportový stroj, brázdite cesty na veľkom turistickom krížniku, pokojne sa prevážate krajinou na čopríku, alebo sa každodenne prepletáte ulicami mesta na skútri. Všetko, čo má motor, dve kolesá a riadidlá sa ovláda približne rovnako, pre všetky tieto stroje platia rovnaké princípy a v tomto kurze ich pochopíte a naučíte sa používať v praxi – v bežnej premávke. V prípade, že momentálne nemáte k dispozícii vlastný motocykel, R Moto Academy vám dokáže sprostredkovať zvýhodnený prenájom. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čo vám kurz prinesie?

 

Predovšetkým vám prinesie bohaté skúsenosti a neoceniteľné rady certifikovaného inštruktora a dlhoročného aktívneho pretekára Radeka Matošku. Naučí vás dokonalejšie zvládať motocykel, cítiť sa za riadidlami sebaistejšie a urobí vaše jazdenie nielen zábavnejším, ale predovšetkým bezpečnejším. 

 

 

CELODENNÝ TRÉNING

 

Celodenný kurz spravidla trvá 8 hodín aktívneho jazdenia. Prvá časť kurzu začína o 8.00 a trvá približne hodinu až dve, počas tohto času sa na bezpečnej ploche uzavretého areálu zoznámite so základnými princípmi ovládania motocykla. Následne vyrazíte na dlhší, približne 200 km „výlet“ – nebude to však žiadne bezcieľne „vozenie sa“. Skupinke piatich-šiestich jazdcov sa bude inštruktor intenzívne venovať. Počas početných krátkych prestávok bude jazdcov upozorňovať na chyby, ktoré robili. Počas kurzu sa všetci jazdci vystriedajú v jazde priamo za inštruktorom tak, aby každý mohol priamo sledovať správny výber stopy, pohyby tela, prenášanie váhy a podobne. Počas jazdenia je samozrejme aj jedna dlhšia prestávka na chutný obed, ktorý je zahrnutý v cene kurzu. Samozrejmosťou je, že individuálne podľa konkrétneho jazdca a jeho schopností je prispôsobovaný aj výber trasy, jej celková dĺžka, či rýchlosť jazdy.

 

Počas celodenného kurzu je k dispozícii zázemie – stan, stoly, stoličky, samozrejme občerstvenie – voda, ovocie, tyčinky... Pre prípad drobných opráv nechýba ani box s náradím. Po absolvovaní takéhoto kurzu každý z účastníkov dostane certifikát a ako spomienkový darček tričko R MOTO ACADEMY, prípadne dres, či rôzne motocyklové príslušenstvo. Všetko toto je spolu s obedom zahrnuté v základnej cene kurzu.

 

Celodenné kurzy sa konajú v STANOVENÝCH OFICIÁLNYCH TERMÍNOCH, prípadne je možné dohodnúť INDIVIDUÁLNY – SÚKROMNÝ TERMÍN a v tomto prípade aj miesto konania. 

 

Pokiaľ ste väčšia partia – klub, firemný kolektív a podobne, je možnosť individuálnej dohody podmienok, možnosť prispôsobenia času konania kurzu, jeho dĺžky, miesta konania a podobne.

 

R MOTO ACADEMY ponúka možnosť vytvoriť DARČEKOVÚ POUKÁŽKU buď na konkrétny typ kurzu, prípadne v ľubovoľnej hodnote, pričom obdarovaný si následne sám vyberie želaný kurz, tréning, či iné služby. Poukážku vám zašleme e-mailom a vy si ju jednoducho vytlačíte.

 

NÁŠ TIP: Darujte túto poukážku spolu s originálnym tričkom R MOTO ACADEMY!

Prihláška
Prihláste sa na akciu vyplnením a odoslaním nasledujúceho formulára. Na kontaktný email vám príde potvrdenie s údajmi na platbu.

Povinné údaje

Akcia: *
Počet dní: *
Priezvisko: *
Meno: *
Adresa: *
PSČ, Mesto: *
Štát: *
Dátum nar.: *
Telefón: *
Značka a typ motorky: *
Skupina: *

Doplnkové služby

Preferované štartovné č.:
Vlastný transpondér (č.):
Inštruktor:
Prenájom motocykla:
Časomiera:
Box:
Úrazové poistenie:
Poistenie v prípade storna :
Poznámka:
Overovací kód: *
Odosielam