Inštruktor

Inštruktor

 

Na našich Bike Promotion podujatiach ponúkame možnosť inštruktora, ktorý Vás zasvätí do tajov techniky jazdy, nastavenia motocyklu, zvolenia správnej jazdeckej stopy a hlavne bezpečnosti a istoty pri jazde.

 

Podľa vašich jazdeckých a jazykových znalostí Vám priradíme inštruktora s ktorým budete vedieť jednoducho komunikovať v nemčine, angličtine, ruštine, češtine alebo slovenčine. Jazyk komunikácie je potrebné uviesť do prihlášky.

 

Pokiaľ ste na závodnom okruhu po prvý krát a inak máte skúsenosť len z jazdením po bežných komunikáciách je obrovské plus keď sa rozhodnete pre inštruktora a jeho rady.

 

Určite tým ušetríte čas, veľa námahy a peňazí, pretože svoje chyby Vy nevidíte a kebyže o nich aj viete, trvalo by Vám určite dlho, aby ste sa ich sami zbavili. Takisto si inštruktora vedia objednať skúsení jazdci, ktorí jazdia na okruhu už dlho a nevedia sa napr. časovo zlepšiť a dostať sa cez svoju hranicu.

 

Inštruktor si pred jazdou s Vami dohodne určité gestá a posunky, ktoré potom pri jazde pred Vami používa na Vašu výuku. Svoju rýchlosť prispôsobí Vám a preto sa nemusíte báť, že pri rýchlej jazde by ste sa nevedeli ešte aj sústrediť na výuku. Po skončení jazdy si v kľude pri stole v boxe a mapke trati túto jazdu analyzujete a preberiete chyby a zlepšenia. Takto sa postupne viete vyvarovať svojich chýb a sústrediť sa na tie najdôležitejšie veci pri jazde a hlavne sa bezpečne a s istotou zlepšovať a zrýchľovať.

 

 

 

Skupinová inštruktáž

 

Zahŕňa min.5 x 20 min. jázd (podľa časového plánu v daný deň) v skupine s ďalšími max.2 jazdcami, technika jazdy - posed na motocykli, voľba stopy, analýza jazdy vždy po dojazde danej skupiny, pitný režim.

 

Jeden inštruktor sa venuje naraz max. 3 jazdcom pri jazde v skupine. Znamená to, že sa jazdí v skupine za inštruktorom a ten určuje pokynmi pri 20 minútovej jazde výmenu jazdcov, tak, aby sa každý zo skupiny vystriedal na jazdu priamo za ním. Po ukončení jazdy inštruktor preberie s každým jazdcom jednotlivo jeho jazdu.

 

 

Cena na 1 deň:

4.125 CZK/ 150 €

 

 

 

Osobná inštruktáž

 

Zahŕňa minimálne 5 x 20 min. jázd (podľa časového plánu v daný deň), technika jazdy - posed na motocykli, voľba stopy, analýza jazdy vždy po dojazde danej skupiny, pitný režim.

 

Inštruktor sa venuje výhradne jednému jazdcovi ako pri jazde, tak aj potom po skončení jazdy priamo v boxe analyzuje túto jazdu.

 

 

Cena na 1 deň:

8.250 CZK/ 300€

Prihláška
Prihláste sa na akciu vyplnením a odoslaním nasledujúceho formulára. Na kontaktný email vám príde potvrdenie s údajmi na platbu.

Povinné údaje

Akcia: *
Počet dní: *
Priezvisko: *
Meno: *
Adresa: *
PSČ, Mesto: *
Štát: *
Dátum nar.: *
Telefón: *
Značka a typ motorky: *
Skupina: *

Doplnkové služby

Preferované štartovné č.:
Vlastný transpondér (č.):
Inštruktor:
Prenájom motocykla:
Časomiera:
Box:
Úrazové poistenie:
Poistenie v prípade storna :
Poznámka:
Overovací kód: *
Odosielam