Iné Enduro & Motokros

Iné akcie

 

 

 

ENDUROKEMP SÚSTREDENIE

 

Spoznajte svoje limity a naučte sa novým technikám ovládania vášho motocykla, pod vedením 2-násobného majstra sveta v endure a úspešného finalistu Rallye Dakar, Radeka Matošku. 

Svoju techniku a bezpečnosť jazdy v teréne si budete môcť zdokonaliť na 3 dňovom sústredení v Malackách na pieskovej trati. 

 

Endurokemp je určený širokému spektru jazdcov – od aktívnych pretekárov, až po hobby jazdcov.  Na výber máte viacero možností kombinácií dní. Od možnosti jedného dňa, až po kombináciu troch dní.

Tréner ku každému pristupuje individuálne, presne podľa schopností a skúseností konkrétneho jazdca.

 

Nezáleží na tom, či chcete zrýchliť a ušetriť drahocenné sekundy na pretekoch a súťažiach, alebo sa chcete len zdokonaliť v jazde a užívať si terén s väčšou dávkou istoty.

Radek Matoška a jeho Rmoto Academy team vám pomôže motocykel zvládnuť s menšou dávkou námahy, jednoduchšie a v neposlednom rade bezpečnejšie. 

 

 

 

 

Tréningy sú celodenné. Ráno sa stretneme priamo na trati, kde prebehne registrácia jazdcov. Pri registrácii si môžete dať raňajky (káva, čaj, ovocie, sladké pečivo, croissanty,..)

Každý účastník dostane aj darčekovú tašku s vecami od partnerov podujatia.

 

 

Veľký dôraz je kladený na pocit istoty každého jazdca, jeho komfort a predovšetkým bezpečnosť. Obavy z toho, že tréning nezvládnete, vôbec nie sú namieste. Práve naopak, tréning má pomôcť zvládnuť nástrahy jazdy v teréne aj začínajúcim jazdcom.

Preto počet jazdcov je limitovaný na 12 jazdcov na 2 trénerov a celý prístup je vedený formou individuálneho prístupu.

 

Obed si dáme priamo na trati, usadiť sa budete môcť v našom zázemí (stany, posedenie, a samotné stolovanie bude zabezpečené). Počas početných krátkych prestávok budeme jazdcov upozorňovať na chyby, ktoré robili.

 

Naše endurokempy sú rozdelené na 3 podujatia. Západné Slovensko 11.-13.03.2022 v Malackách, Stredné Slovensko 01.-03.04.2022 v Brezne (areál BMT) a Východné Slovensko 12.-14.08.2022 v areáli motokrosovej trati Budimír.

 

 

Darčeková poukážka

 

 

Využite možnosť zakúpiť si u nás darčekový poukaz pre svojho najbližšieho, alebo pre človeka, ktorému chcete urobiť radosť a venovať mu tak napr. zážitok z jazdy.

 

Za túto formu darčeku zaplatíte čiastku podľa svojho uváženia a hodnotu si dotyčný môže uplatniť formou preukazu priamo na akcii, alebo mu venujete konkrétnu vec ako: celodenný individuálny tréning, prenájom motocykla, 3hod Open tréning,  ap. (všetky takéto možnosti poukážky je potrebné vopred objednať).

 

 

Darčekový poukaz si môžete objednať emailom (info.academy@rmoto.sk)

Poukážku vám zašleme e-mailom a vy si ju jednoducho vytlačíte.

 

 

Prihlášky na takéto tréningy nájdete v ponuke "Termíny", označené ako SÚKROMNÝ TERMÍN ENDURO/ CROSS TRÉNING​.

Prihláška
Prihláste sa na akciu vyplnením a odoslaním nasledujúceho formulára. Na kontaktný email vám príde potvrdenie s údajmi na platbu.

Povinné údaje

Akcia: *
Počet dní: *
Priezvisko: *
Meno: *
Adresa: *
PSČ, Mesto: *
Štát: *
Dátum nar.: *
Telefón: *
Značka a typ motorky: *
Skupina: *

Doplnkové služby

Preferované štartovné č.:
Vlastný transpondér (č.):
Inštruktor:
Prenájom motocykla:
Časomiera:
Box:
Úrazové poistenie:
Poistenie v prípade storna :
Poznámka:
Overovací kód: *
Odosielam