DO TERÉNU NA VEĽKOM ENDURE

DO TERÉNU NA VEĽKOM ENDURE

Venovať sa vám bude Radek Matoška – inštruktor ktorý je nielen certifikovaný, ale predovšetkým má dlhoročné skúsenosti s jazdením v teréne ako aktívny jazdec motokrosu a endura. Vrcholom jeho aktívnej kariéry bola účasť na najnáročnejšej rally sveta – na Dakare a na prvý pokus sa mu podarilo úspešne dôjsť do cieľa. Skúsenosti má teda aj s jazdením v teréne na veľkých endurách a v tejto kategórii pôsobil aj ako sprievodca a inštruktor na mnohých zahraničných podujatiach.

 

 

Pre koho je kurz určený?

 

Smelo môžeme napísať, že tento kurz je doslova pre každého, kto jazdí na menšom, či väčšom cestnom endure a okrem asfaltu si plánuje svoje cesty skrátiť, či spestriť jazdou v teréne. Cestné enduro je dokonale univerzálny stroj, ktorý má okrem spevnených ciest ambície aj v ľahšom, či dokonca náročnejšom teréne, tak prečo to nevyužiť? Nemusíte sa báť ani v tom prípade, ak nemáte s jazdením v teréne zatiaľ žiadne skúsenosti. Inštruktor ku každému pristupuje individuálne, presne podľa schopností a skúseností konkrétneho jazdca. Veľký dôraz je kladený na pocit istoty každého jazdca, jeho komfort a predovšetkým bezpečnosť. Obavy z toho, že kurz nezvládnete, vôbec nie sú namieste. Práve naopak, kurz má pomôcť zvládnuť nástrahy jazdy v teréne aj začínajúcim jazcom. Tento kurz je skvelou voľbou aj pre tých, ktorí sa na svojom motocykli pripravujú na dobrodružnú cestu kamkoľvek po svete. Čo je najdôležitejšie, pre potreby tohto kurzu nemusíte vykonať žiadne úpravy svojho stroja a dokonca NIE SÚ POTREBNÉ TERÉNNE PNEUMATIKY. Priebeh kurzu a výber trate je vždy prispôsobovaný nielen úrovni jazdcov, ale aj počasiu a nehrozí, že by ste sa trápili v nezjazdných úsekoch. Celý kurz je za každých podmienok teda možné absolvovať aj na PNEUMATIKÁCH S CESTNÝM DEZÉNOM, teda na takých, na akých jazdíte za bežných podmienok. V prípade, že momentálne nemáte k dispozícii vlastný motocykel, R Moto Academy vám dokáže sprostredkovať zvýhodnený prenájom. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čo vám kurz prinesie?

 

Hlavným cieľom tohto kurzu je získanie správnych jazdeckých návykov a tým aj získanie väčšej istoty pri ovládaní častokrát veľkého a ťažkého stroja aj v náročnejších podmienkach. Netreba snáď dodávať, že so zdokonalením v teréne automaticky prichádza aj zdokonalenie pri jazde na bežných cestách, pretože keď máte motorku lepšie pod kontrolou v náročných podmienkach terénu, pochopiteľne ju istejšie a bezpečnejšie ovládate aj na hladkom asfalte – v zákrutách, pri vyhýbacích manévroch, brzdení a podobne. Výsledkom kurzu je nielen získanie väčšieho pocitu istoty ale aj komfortu pri jazde a predovšetkým zvýšenie vašej bezpečnosti. 

 

 

CELODENNÝ TRÉNING

 

Celodenný kurz spravidla trvá 8 hodín aktívneho jazdenia, prvá časť kurzu začína o 8.00 a trvá do 12.00. Počas prestávky od 12.00 do 13.00 dostanete priamo v mieste konania akcie chutný teplý obed, ktorý je zahrnutý v cene kurzu. S jazdením sa pokračuje od 13.00 do 17.00. Počet jazdcov tohto kurzu je limitovaný na 6, aby sa inštruktor mohol venovať každému individuálne. Pomôckou je aj nahrávanie jazdy na video. Pri každej prestávke potom inštruktor názorne na videu ukazuje jazdcom v čom robili chyby, v čom sa zlepšili a kde majú rezervy. Samozrejmosťou je, že individuálne podľa konkrétneho jazdca a jeho schopností je prispôsobovaný aj výber úsekov trate, náročnosť  a ďalšie podmienky.

 

Počas celodenného kurzu je k dispozícii zázemie – stan, stoly, stoličky, samozrejme občerstvenie – voda, ovocie, tyčinky... Pre prípad drobných opráv nechýba ani box s náradím. Po absolvovaní takéhoto kurzu každý z účastníkov dostane certifikát a ako spomienkový darček tričko R MOTO ACADEMY, prípadne dres, či rôzne motocyklové príslušenstvo. Všetko toto je spolu s obedom zahrnuté v základnej cene kurzu.

 

Celodenné kurzy sa konajú v STANOVENÝCH OFICIÁLNYCH TERMÍNOCH, prípadne je možné dohodnúť INDIVIDUÁLNY – SÚKROMNÝ TERMÍN a v tomto prípade aj miesto konania. 

 

Pokiaľ ste väčšia partia – klub, firemný kolektív a podobne, je možnosť individuálnej dohody podmienok, možnosť prispôsobenia času konania kurzu, jeho dĺžky, miesta konania a podobne.

 

R MOTO ACADEMY ponúka možnosť vytvoriť DARČEKOVÚ POUKÁŽKU buď na konkrétny typ kurzu, prípadne v ľubovoľnej hodnote, pričom obdarovaný si následne sám vyberie želaný kurz, tréning, či iné služby. Poukážku vám zašleme e-mailom a vy si ju jednoducho vytlačíte.

 

NÁŠ TIP: Darujte túto poukážku spolu s originálnym tričkom R MOTO ACADEMY!

Prihláška
Prihláste sa na akciu vyplnením a odoslaním nasledujúceho formulára. Na kontaktný email vám príde potvrdenie s údajmi na platbu.

Povinné údaje

Akcia: *
Počet dní: *
Priezvisko: *
Meno: *
Adresa: *
PSČ, Mesto: *
Štát: *
Dátum nar.: *
Telefón: *
Značka a typ motorky: *
Skupina: *

Doplnkové služby

Preferované štartovné č.:
Vlastný transpondér (č.):
Inštruktor:
Prenájom motocykla:
Časomiera:
Box:
Úrazové poistenie:
Poistenie v prípade storna :
Poznámka:
Overovací kód: *
Odosielam