Open Enduro tréningy

Open Enduro tréningy

Najjednoduchšou a najdostupnejšou formou získavania skúseností pod dohľadom licencovaných trénerov,  krátke Open Enduro tréningy pre enduro a motokros. Ide o skupinové akcie, na ktoré sa môže prihlásiť každý, počet jazdcov nie je limitovaný. Jazdí sa na oficiálnych tratiach, podľa časového plánu ktorý je u každej prihlášky a predom stanovených termínoch.

 

 

Pre koho je tréning určený?

 

Open tréning pre je určený širokému spektru jazdcov – od aktívnych pretekárov, až po hobby jazdcov a úplných začiatočníkov, ktorí sa s jazdením v teréne ešte len zoznamujú. Tréning prebieha pod dohľadom licencovaných trénerov SMF I. a II. kvalifikačného stupňa.

 

Nezáleží na tom, či chcete zrýchliť a ušetriť drahocenné sekundy na pretekoch a súťažiach, alebo sa chcete len zdokonaliť v jazde a užívať si terén s väčšou dávkou istoty. Trenéri vám pomôžu motocykel zvládnuť s menšou dávkou námahy, jednoduchšie a v neposlednom rade bezpečnejšie.

 

 

 

Darčeková poukážka

 

 

Využite možnosť zakúpiť si u nás darčekový poukaz pre svojho najbližšieho, alebo pre človeka, ktorému chcete urobiť radosť a venovať mu tak napr. zážitok z jazdy.

 

Za túto formu darčeku zaplatíte čiastku podľa svojho uváženia a hodnotu si dotyčný môže uplatniť formou preukazu priamo na akcii, alebo mu venujete konkrétnu vec ako: celodenný individuálny tréning, prenájom motocykla, 3hod Open tréning,  ap. (všetky takéto možnosti poukážky je potrebné vopred objednať).

 

 

Darčekový poukaz si môžete objednať emailom (info.academy@rmoto.sk)

Poukážku vám zašleme e-mailom a vy si ju jednoducho vytlačíte.

 

 

Prihlášky na takéto tréningy nájdete v ponuke "Termíny", označené ako 3hod Open tréning.

Prihláška
Prihláste sa na akciu vyplnením a odoslaním nasledujúceho formulára. Na kontaktný email vám príde potvrdenie s údajmi na platbu.

Povinné údaje

Akcia: *
Počet dní: *
Priezvisko: *
Meno: *
Adresa: *
PSČ, Mesto: *
Štát: *
Dátum nar.: *
Telefón: *
Značka a typ motorky: *
Skupina: *

Doplnkové služby

Preferované štartovné č.:
Vlastný transpondér (č.):
Inštruktor:
Prenájom motocykla:
Časomiera:
Box:
Úrazové poistenie:
Poistenie v prípade storna :
Poznámka:
Overovací kód: *
Odosielam