Zľavy pre jazdcov BP

 

Zapísaný jazdec BP:

 

Jedná sa o zaregistrovanie jazdca do členského klubu Bike Promotion na celú sezónu a tým pádom takto označený jazdec môže využívať s tým spojené výhody a zľavy.

 

  • Zapísaný  jazdec BP je taktiež podmienka pre bodovanie, vyhodnotenie, získanie hodnotných  prémií a celkové umiestnenie jazdca v seriáli pretekov IBPM, GEC a BMW S 1000 RR Capu.
  • Medzi ďalšie výhody patria zvýhodnené ceny za štartovné na jednotlivých podujatiach Bike Promotion počas celého roka (až na malé výnimky).
  • Pevné štartové číslo v každej kategórii počas celého roka (platí len pre danú triedu v pretekoch IBPM).
  • Tričko s logom pre danú sezónu.
  • Zvýhodnené ceny pre zakúpenie nových pneumatík a pri výmene v našom pneuservise.
  • Zvýhodnené ceny pre zakúpenie náhradných dielov a všetko čo k motocyklom patrí u našich predajcov priamo na akcii.
  • Časomiera – zobrazenie najrýchlejšieho času na informačnej obrazovke, online v daný deň a na konci dňa výpis so všetkými dosiahnutými časmi jazdca (táto služba je pre nezapísaných jazdcov spoplatnená).
  • Zápis BP sa dá uskutočniť aj po prvom preteku (IBPM), ale nie po predposlednom. Zápis/ členstvo v BP klube môže byť odmietnuté bez udania dôvodu.

 

 

 

 

Girls Club:  

 

Prvých 5 dievčat, slečien alebo paní, ktoré sa prihlásia na našu okruhovú akciu Bike Promotion má nárok na 30 % zľavu z ceny jázd. Prihláška musí byť na celú akciu, tzn. na 3-dňový termín akcie sa zľava nevzťahuje na 1 a 2 dni jazdenia.

 

Ďalšia 6-ta až 10-ta žena v poradí má tiež nárok na zľavu v prípade ak sa spoločne s ňou na danú akciu Bike Promotion prihlási ďalší jazdec. Pre tohto ďalšieho jazdca bohužiaľ neplatí 30 %-tná zľava – tento si platí normálnu cenu, ktorá je v prihláške uvedená. Pre obidvoch platí, že meno druhého jazdca uvedú v svojej prihláške do poznámky. Prihláška je platná až po uhradení sumy na účet Bike Promotion.

 

Z tejto zľavy sú vylúčené motocyklové zájazdy ako BMW Motorrad Test-Camp Almeria Španielsko, Laguna Seca USA, Doha Qatar, FIM Women´s Training Camp, podujatia EMR/DRC, špeciálne zlacnené podujatia a taktiež, kde hlavný organizátor nie je Bike Promotion. Táto Girls Club zľava sa nedá kombinovať s inými zľavami.

 

 

 

 

Darčekový poukaz:

 

Využite možnosť zakúpiť si u nás darčekový poukaz pre svojho najbližšieho, alebo pre človeka, ktorému chcete urobiť radosť a venovať mu tak napr. zážitok z jazdy na závodnom okruhu.

 

Za túto formu darčeku zaplatíte čiastku podľa svojho uváženia a hodnotu si dotyčný môže uplatniť formou preukazu priamo na akcii, alebo mu venujete konkrétnu vec ako: inštruktor, prenájom motocykla BMW S 1000 RR, pneumatiky, tréning – voľné jazdy, foto – CD, pretekársku kombinézu ap. (všetky takéto možnosti poukážky je potrebné vopred objednať na konkrétnu akciu, alebo termín formou prihlášky).

 

Minimálna čiastka na poukážku je 35€ z dôvodu nákladov a pre foto – CD sa čiastka začína a navyšuje po 50€.  

 

Darčekový poukaz si môžete objednať emailom (radek.matoska@bike-promotion.com) do ktorého uvediete údaje príjemcu (obdarovaného): meno, adresu a formu, ktorú chcete uviesť na poukaz (hodnotu v €, alebo konkrétnu možnosť z našej ponuky).

 

 

 

Prihláška
Prihláste sa na akciu vyplnením a odoslaním nasledujúceho formulára. Na kontaktný email vám príde potvrdenie s údajmi na platbu.

Povinné údaje

Akcia: *
Počet dní: *
Priezvisko: *
Meno: *
Adresa: *
PSČ, Mesto: *
Štát: *
Dátum nar.: *
Telefón: *
Značka a typ motorky: *
Skupina: *

Doplnkové služby

Preferované štartovné č.:
Vlastný transpondér (č.):
Inštruktor:
Prenájom motocykla:
Časomiera:
Box:
Úrazové poistenie:
Poistenie v prípade storna :
Poznámka:
Overovací kód: *
Odosielam