Služby BP

Na našich podujatiach Bike Promotion ponúkame podľa typu akcie aj tieto služby:

 

 

Časomiera

Transpondér na meranie časov je na akciách Bike Promotion bezplatný a povinný. Vyzdvihnúť si ho môžete na podujatí pri formálnej prebierke, kde ako kauciu založíte občiansky preukaz, alebo cestovný pas. Servis časomiery zobrazenie najrýchlejšieho času na informačnej obrazovke, online v daný deň a na konci dňa výpis so všetkými dosiahnutými časmi jazdca je pre nezapísaných jazdcov spoplatnený. Pre "zapísaných jazdcov BP" je servis časomiery bezplatný.

 

Účasť v preteku je podmienená zaregistrovaním sa na servis časomiery ešte pred štartom. Servis časomiery stojí prvý deň 275 CZK/ 10€, druhý a každý ďalší deň 138 CZK/ 5€.

 

 

 

Náhradné diely

Priamo na podujatí ponúkame možnosť kúpy potrebných náhradných dielov, doplnkov a všetkého potrebného pre Váš motocykel a pobyt na okruhu čo ste možno doma zabudli. Stánok Motorrad Stecki nájdete v priestoroch prebierky tak, aby ste mohli svoj čas na okruhu dokonale využiť pre Vašu jazdu. 

 

 

Pneuservis

V priestoroch prebierky (v boxe) máte možnosť využiť služby nášho pneuservisu. Tento je pre Vás otvorený tak, ako prebierka podľa daného časového plánu podujatia. Väčšinou však od 7:30 do 18:00 hod. Priamo na podujatí si môžte zakúpiť nové pneu z našej ponuky, u našich technikou nechať prezuť, alebo vyvážiť pneumatiky ap. Pokiaľ máte záujem o nové pneumatiky, tieto musia byť vopred rezervované  objednávkou cez email tak, aby boli pripravené k odberu. Ponúkame pneumatiky značiek: Pirelli, Metzeler, Michelin, Dunlop, Bridgestone, Continental. Do objednávky uveďte presný typ, rozmer a počet.

 

 

 

 

Cenník pneuservisu Bike Promotion pre sezónu 2016/ 2017  

Prezutie vrátane vyváženia u nás nezakúpenej pneumatiky

15 € koleso (25 € sada – 2  kolesá)

Prezutie vrátane vyváženia u Bike Promotion zakúpenej pneumatiky

10 € koleso (15 € sada – 2  kolesá)

Prezutie vrátane vyváženia pneumatiky pre Zapísaných jazdcov BP (Bike Promotion Club, BMW – Cup)

7,50 € koleso

Výmena ventilu (napr. normální ventil za zohnutý)

5 € ventil

Prezutie vrátane vyváženia u Bike Promotion zakúpenej pneumatiky BMW - Cup

0 € koleso

 

Pozor – pneumatiky budú nafúkané, predná na 2,5 bar a zadná na 2,0 bar. Tlak v pneumatikách si musí zákazník skontrolovať a nastaviť sám!!!

 

 

 

 

Mechanik

Pokiaľ prídete na okruh sám, alebo nemáte žiadneho mechanika, ktorý by sa Vám počas dňa staral a pripravoval motocykel, ponúkame možnosť nášho mechanika. Tak isto pokiaľ si u Bike Promotion objednáte transport motocyklu na jednotlivé podujatia – vieme Vám na každé nové podujatie motocykel pripraviť podľa Vašich želaní (napr. na motocykli po páde vymeniť zničené diely, očistiť, vymeniť olej, brzdové doštičky, pneumatiky ap.). Túto službu je potrebné vopred  rezervovať objednávkou cez email. Na vybraných akciách IBPM a BMW Cup majú zákazníci možnosť využiť služby špeciálneho mechanika Ronnyho Schliedera (RS – Speedbikes) nastavenie elektroniky a podvozku aj s predajom špeciálnych náhradných dielov pre BMW - HP Race Support.

 

Foto

Na každom podujatí BP máme firemného fotografa, kde si môžte pozrieť a prípadne hneď zakúpiť fotky. Funguje to tak, že najlepšie hneď ráno pri prebierke sa priamo u fotografa zaregistrujete (dá sa aj v priestoroch prebierky zapísať  k tomu určeného zoznamu kde treba uviesť meno, štartové číslo, motocykel, skupina A B C D tak, aby fotograf vedel kedy ste na trati), kedykoľvek v priebehu dňa si môžete svoje foto pozrieť na obrazovke umiestnenej v priestoroch prebierky. Po vybraní z ponuky fotiek si len rozmyslíte v akej forme fotky chcete a môžete si ich zaplatiť a vyzdvihnúť  priamo u fotografa. Pokiaľ si na podujatí fotky nestihnete zakúpiť, môžete to urobiť aj z domu cez: internet.

 

 

 

 

Catering

Na veľa našich vybraných podujatiach dostanete zdarma Bike Promotion catering pripravovaný našou známou kuchárskou dvojicou Gábi a Helmud Thieme. Počas celého dňa máte voľný prístup (za príplatok možné aj pre členov doprovodu) do miesta cateringu, kde sú pripravené raňajky, malé občerstvenie, obed vrátane sladkostí, ovocia a zeleniny. Samozrejmosťou je káva, čaj, nealkoholické nápoje a napr. po slávnostnom vyhodnotení výsledkov aj špeciality – grilované klobásky Thüringer Roster s pivom.

   

 

 

Prihláška
Prihláste sa na akciu vyplnením a odoslaním nasledujúceho formulára. Na kontaktný email vám príde potvrdenie s údajmi na platbu.

Povinné údaje

Akcia: *
Počet dní: *
Priezvisko: *
Meno: *
Adresa: *
PSČ, Mesto: *
Štát: *
Dátum nar.: *
Telefón: *
Značka a typ motorky: *
Skupina: *

Doplnkové služby

Preferované štartovné č.:
Vlastný transpondér (č.):
Inštruktor:
Prenájom motocykla:
Časomiera:
Box:
Úrazové poistenie:
Poistenie v prípade storna :
Poznámka:
Overovací kód: *
Odosielam