RM Academy súkromný termín Cesta 2019

Počet dní a dátum Typ a popis Cena  Prihlásiť

Výber počtu dní a dátumu je na Vás

RM Academy Cesta

 

Tréningy prebiehajú v malých skupinách (max. 6 jazdcov) prispôsobené zručnostiam a kondícií zákazníka tak, aby výuka bola osobitná, intenzívna a účinná.

 

Počas tréningu sa zdokonalíte a zvýšite úroveň bezpečnosti jazdy. Trénuje sa technika jazdy, správne držanie tela, balans, výber vhodnej stopy, reakcie a predvídateľnosť v cestnej premávke ale aj nastavenie motocykla. 

 

Začiatok dňa o 8:00 v uzavretom motokrosovom areáli vo Sverepci pri Považskej Bystrici, kde sa na uzavretej asfaltovej ploche jazdci "rozdelia" podľa výkonosti a potom následuje túra do 200 km s prestávkou na obed. Počas jazdy sa za inštruktorom vystriedajú všetci jazdci a pri krátkých zastávkách sa konzultujú dôležité postrehy z jazdy a odstraňujú chyby.

 

Počas celodenného kurzu je k dispozícii občerstvenie – voda, ovocie, keksíky... Po absolvovaní takéhoto kurzu každý z účastníkov dostane certifikát a ako spomienkový darček tričko RMOTO ACADEMY, prípadne dres, či rôzne motocyklové príslušenstvo. Všetko toto je spolu s obedom zahrnuté v základnej cene kurzu.

 

cenu obdržíte na @ po odosláni prihlášky

 

(cena závisí od počtu jazdcov a na počte dní, prípadnej verzie tréningu)

Prihlásiť

 

Do poznámky v prihláške, prosím uveďte vami vybraný termín.

 

 

Doplnkové služby

 

Služba Popis Cena
Fotky

Zákazníci majú možnosť si zakúpiť foto z akcie, či už z jedného tréningu alebo viac dňovej akcie. Cena fotiek z 1 dňa je 25 €, 2 a viac dní je už za pevnú cenu 50€.

25 €/ 650 CZK

 

Danú službu si môžete vybrať po vybraní termínu (ponuka vyššie).

 

 

 

 

 

Prihláška
Prihláste sa na akciu vyplnením a odoslaním nasledujúceho formulára. Na kontaktný email vám príde potvrdenie s údajmi na platbu.

Povinné údaje

Akcia: *
Počet dní: *
Priezvisko: *
Meno: *
Adresa: *
PSČ, Mesto: *
Štát: *
Dátum nar.: *
Telefón: *
Značka a typ motorky: *
Skupina: *

Doplnkové služby

Počet jazdcov v skupine:
Prenájom motocykla:
Fotky z akcie:
Videoanalýza:
Poznámka:
Overovací kód: *
Odosielam