RM Academy Enduro/ Cross 2019

Súkromný termín Enduro/ Cross 2019

Počet dní a dátum Typ a popis Cena  Prihlásiť

Výber počtu dní a dátumu je na Vás

RM Academy Enduro/ Cross - športové motocykle

 

Máte možnosť zvoliť si vlastný termín a určiť si počet jazdcov v skupine, ktorý uvediete do poznámky v prihláške a následne Vás budeme kontaktovať s jeho potvrdením.

Tréningy prebiehajú v malých skupinách (max. 6 jazdcov) prispôsobené zručnostiam a kondícií zákazníka tak, aby výuka bola osobitná, intenzívna a účinná.

 

Počas tréningu sa zdokonalíte a zvýšite úroveň bezpečnosti jazdy. Trénuje sa technika jazdy, výber vhodnej stopy ale aj nastavenie motocykla. Jazdí sa podľa výkonnosti jazdcov a aktuálneho počasia buď v motokrosovom areáli vo Sverepci, na enduro trati v Domaniži, alebo inej trati pri Považskej Bystrici. 

 

Začiatok tréningu: pri celodennej verzii je o 08:00 - koniec o 17:00

 

Počas celodenného kurzu je k dispozícii zázemie – stan, stoly, stoličky, samozrejme občerstvenie – voda, ovocie, tyčinky... Pre prípad drobných opráv nechýba ani box s náradím. Po absolvovaní takéhoto kurzu každý z účastníkov dostane certifikát a ako spomienkový darček tričko R MOTO ACADEMY, prípadne dres, či rôzne motocyklové príslušenstvo. Všetko toto je spolu s obedom zahrnuté v základnej cene kurzu.

 

cenu obdržíte na @ po odosláni prihlášky

 

(cena závisí od počtu jazdcov a na počte dní, prípadnej verzie tréningu)

Prihlásiť

 

Do poznámky v prihláške, prosím uveďte vami vybraný termín.

 

 

Doplnkové služby

 

Služba Popis Cena
Fotky

Zákazníci majú možnosť si zakúpiť foto z akcie, či už z jedného tréningu alebo viac dňovej akcie. Cena fotiek z 1 dňa je 25 €, 2 a viac dní je už za pevnú cenu 50€.

25 €/ 650 CZK

Videoanalýza Zákazníci majú možnosť si zakúpiť videoanalýzu z akcie, či už z jedného tréningu alebo viac dňovej akcie. 40 €/ 1040 CZK

 

Danú službu si môžete vybrať po vybraní termínu (ponuka vyššie).

 

 

 

 

 

Prihláška
Prihláste sa na akciu vyplnením a odoslaním nasledujúceho formulára. Na kontaktný email vám príde potvrdenie s údajmi na platbu.

Povinné údaje

Akcia: *
Počet dní: *
Priezvisko: *
Meno: *
Adresa: *
PSČ, Mesto: *
Štát: *
Dátum nar.: *
Telefón: *
Značka a typ motorky: *
Skupina: *

Doplnkové služby

Počet jazdcov v skupine:
Prenájom motocykla:
Fotky z akcie:
Videoanalýza:
Poznámka:
Overovací kód: *
Odosielam