RM Academy Cesta

Počet dní a dátum Typ a popis Cena  Prihlásiť

utorok,

10.09.2019

08:00 - 17:00

RM Academy Cesta

 

Tréningy prebiehajú v malých skupinách (max. 6 jazdcov) prispôsobené zručnostiam a kondícií zákazníka tak, aby výuka bola osobitná, intenzívna a účinná.

 

Počas tréningu sa zdokonalíte a zvýšite úroveň bezpečnosti jazdy. Trénuje sa technika jazdy, správne držanie tela, balanc, výber vhodnej stopy, reakcie a predvídateľnosť v cestnej premávke ale aj nastavenie motocykla. 

 

Začiatok dňa o 8:00 v uzavretom motokrosovom areáli vo Sverepci pri Považskej Bystrici, kde sa na uzavretej asfaltovej ploche jazdci "rozdelia" podľa výkonosti a potom následuje túra do 200 km s prestávkou na obed. Počas jazdy sa za inštruktorom vystriedajú všetci jazdci a pri krátkých zastávkách sa konzultujú dôležité postrehy z jazdy a odstraňujú chyby.

 

V cene je občerstvenie s pitným režimom a servisný box spolu so zázemím priamo v motokrosovom areáli Sverepec , obed počas túry a pamätné tričko s krátkym rukávom, certifikát o absolvovaní.

150 €/ 3.900 CZK

Vypredané!

 

 

 

 

Doplnkové služby

 

Služba Popis Cena
Fotky

Zákazníci majú možnosť si zakúpiť foto z akcie, či už z jedného tréningu alebo viac dňovej akcie. Cena fotiek z 1 dňa je 25 €, 2 a viac dní je už za pevnú cenu 50€.

25 €/ 650 CZK

 

Danú službu si môžete vybrať po vybraní termínu (ponuka vyššie).

 

 

 

 

 

Prihláška
Prihláste sa na akciu vyplnením a odoslaním nasledujúceho formulára. Na kontaktný email vám príde potvrdenie s údajmi na platbu.

Povinné údaje

Akcia: *
Počet dní: *
Priezvisko: *
Meno: *
Adresa: *
PSČ, Mesto: *
Štát: *
Dátum nar.: *
Telefón: *
Značka a typ motorky: *
Skupina: *

Doplnkové služby

Počet jazdcov v skupine:
Prenájom motocykla:
Fotky z akcie:
Videoanalýza:
Poznámka:
Overovací kód: *
Odosielam